top of page
Luksusowych jachtów żaglowych

Red Sails Czarter jachtów  

Warunki Czarteru

       Nasze łodzie są do Państwa dyspozycji we wszystkie dni tygodnia, także w święta. Jeżeli  chcecie odpocząć od codzienności, w pięknych okolicznościach przyrody i kochacie wodę, to właśnie tu, tylko godzinę drogi od centrum miasta, znajdziecie  idealne miejsce .

Czarterując  u nas   jacht, otrzymacie  pełną dawkę relaksu na Zalewie Zegrzyńskim, bo podczas pobytu na wodzie zapewniamy Wam pełen serwis - oraz służymy pomocą i radą.

Rezerwacji jachtu można dokonać telefonicznie lub mailowo. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w gotówce lub na numer konta bankowego, w wysokości miniumum 100 zł. Pozostała kwota pobierana jest w gotówce lub blik (nie posiadamy terminala) w dniu wydania jachtu. 

W celu zabezpieczenia na wypadek uszkodzeń łodzi, powstałych w skutek nie właściwego użytkowania jachtu przez czarterującego lub zagubień sprzętu, pobieramy kaucję zwrotną. Kaucja może być wpłacona w gotówce w dniu wydania jachtu lub przelewem na konto bankowe w przeddzień czarteru.

  • Jachty wydajemy i odbieramy  w godzinach od 9.00 do 19.00.

  • Jacht przy odbiorze powinien być czysty i sklarowany, w innym przypadku za sprzątanie pobieramy opłatę 100 zł 

  • Jachty motorowe należy oddawać z pełnym zbiornikiem paliwa.

  • Na jachcie prosimy o używanie obuwia z miękką i jasną podeszwą. 

  • W razie awarii jachtu, silnika lub innych zdarzeń losowych, należy niezwłocznie powiadomić  armatora o zaistniałej sytuacji.  W razie potrzeby służymy pomocą techniczną na miejscu zdarzenia. W przypadku nieuzasadnionego wezwania lub wezwania do  zdarzenia zaistniałego z winy czarterującego pobierana jest dodatkowa opłata. 

  • Podczas żeglugi należy stosować się do obowiązujących przepisów, oraz zachować ostrożność wobec innych jednostek i osób.

bottom of page